ART / Oil paintings / Oil painting 13778349
nr 1377 8349
OIL PAINTING
J Bauer, Gamla Stan. Signerad, dated -44. Olja på duk, 48x45 cm, yttermått inklusive ram: 70x57 cm,
J Bauer, Gamla Stan. Signerad, daterad -44. Olja på duk, 48x45 cm, yttermått inklusive ram: 70x57 cm
SEK 400
Monday February 8 2021
at 18:26:30
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Robot)
350 kr